Afgelasting v.v.Gruno jubileum 100 jaar

Afgelasting VV Gruno Jubileum 100 jaar

Alle jubileumactiviteiten van woensdag 15 april t/m zondag 19 April van VV Gruno in het kader van het  100jaar VV Gruno  gaan niet door als het gevolg van de getroffen maatregelen van de overheid met betrekking tot het coronavirus.

De jubileumcommissie en het bestuur van VV Gruno betreuren dit, dit is een enorme klap voor de vrijwilligers die zich hier voor in hebben gezet , maar ook voor de leden en oud leden die zich op deze jubileumviering hebben verheugd.

Zodra meer bekend is over de ontwikkelingen rondom de coronavirus en de mogelijkheid weer zou kunnen bestaan om dit jubileum te vieren, zal er over een nieuwe datum worden nagedacht en zal dit naar buiten worden gebracht

Alvast bedankt voor jullie begrip.

Namens jubileum commissie en bestuur vv Gruno