Breaking: Gruno stopt met zondag 1

Beste vrijwilligers,
Afgelopen weken is gebleken dat de zondag selectie uiteen valt, doordat er meer spelers weg gaan dan bijkomen door deze constatering kunnen we voor aankomend seizoen geen representatief zondag 1 elftal op de been krijgen wat zeer spijtig en tevens een dieptepunt is voor onze club .

Kortom we zullen stoppen met het zondag 1 team in de standaard klasse als er geen nieuwe leden bijkomen !

Omdat we niet te lang stil willen blijven staan met deze tegenslag, grijpen we dit ook aan om een omslag te maken binnen de vereniging en elk team binnen de club de aandacht te geven wat een ieder nodig heeft,
Hiermee willen we nieuwe stappen maken naar de toekomst.

We gaan dan ook de komende tijd bezig om diverse commissies te formeren om te kijken naar mogelijkheden om binnen 2 seizoenen weer een standaard team te realiseren, maar dan op de zaterdag.

De reden hiervan is dat meer clubs verhuizen van de zondag naar de zaterdag

Indien er mensen zijn die willen meedenken en helpen om dit allemaal te realiseren kunnen ze zich aanmelden bij bestuur@vvgruno.nl

Bestuur vvgruno