Complex Gruno weer onderhanden genomen door RDS

Ramen, reclameborden en doelpalen bij vv Gruno krijgen weer een kleur door
RDS-Schoonmaakdiensten

Elk jaar heeft de VV Gruno in de zomerstop gele reclameborden en doelpalen. De oorzaak is dat het grondwater gebruikt wordt om onderhoud te plegen aan de velden mede door het sproeien van de velden worden de reclameborden vies en geel op sportpark west-end.
Doordat RDS Schoonmaakdiensten bij de start van de competitie zijn diensten aanbied om de reclameborden en doelpalen te reinigen, zijn we als vereniging VV Gruno heel blij daarom willen we Ronald de Vrij tevens lid en sponsor bedanken voor deze geste.

Wilt u meer weten over RDS Schoonmaakdiensten ga dan naar :
www.rds-schoonmaakdiensten.nl of mail naar info@rds-schoonmaakdiensten.nl
of neem tel contact op met +31651184902