Gruno 1 verliest in 2e helft van Hoogezand

Gruno speelde vanmiddag een oefenwedstrijd tegen 1e klasser Hoogezand. Op eigen veld werd er in een verdienstelijke wedstrijd uiteindelijk met 0-6 verloren. In de eerste helft kon Gruno goed meekomen met Hoogezand. Dat toch mee gaat doen om de bovenste plaatsen in de 1e klas. Beide ploegen kregen een aantal goede mogelijkheden. Maar het was Hoogezand dat met een 0-1 voorsprong de rust ging opzoeken. In de 2e helft was het spelbeeld hetzelfde Hoogezand dat vrij makkelijk voetbalde en Gruno met werklust ook in deze helft goed mee kwam. Maar de gasten liepen toch vrij gemakkelijk weg en wonnen door simpele fouten aan de kant van Gruno met 0-6. Al met al een beetje geflatteerde uitslag maar hier kunnen we wel mee verder. Volgende week speelt Gruno opnieuw tegen een 1e klasser. Dan kom GRC Groningen op bezoek op sportpark West End.