Gruno is opzoek naar jou

Sponsorcommissie gezocht

GRONINGEN – Gruno is op zoek naar nieuwe leden. Zowel bij de jeugd als de senioren heren en dames 7×7 of elftallen.

De volksclub met ongeveer 250 leden. En een historie van meer dan 100 jaar.  Gruno is bij de senioren er de afgelopen jaren flink aan de weg getimmerd want op de zaterdag zijn maar liefst vijf elftallen actief en op de zondag vier.

Tevens is er een enthousiast damesteam dat speelt in de 7 tegen 7 competitie. Gruno wil ook graag de mogelijkheid bieden voor 18 jaar en ouder om uit te komen in een 7 tegen 7 competitie dit word een nieuw onderdeel bij de KNVB.

Voor de jeugdafdeling is Gruno naar vrienden teams vanaf JO15 t/ JO19. Wij zullen zeker teams die zich geheel aanmelden beneden deze categorieën zeker niet de deur wijzen.

Voor alle bovenstaande is Gruno opzoek naar nieuwe leden om zich aan te sluiten bij deze geweldige volksclub. Dus jeugdspelers en seniorenspelers en dames die ook bij deze vereniging willen komen voetballen kunnen contact opnemen met het bestuur via bestuur@vvgruno.nl.

https://www.vvgruno.nl/lidmaatschapsformulier/