Gruno JO11 wint in leerzame oefenwedstrijd

Op een koude zaterdagmorgen 30 januari had JO11 een oefenwedstrijd tegen onze buren Lycurgus JO11-5. De wedstrijd begon om 10.30 uur.

In het begin ging het gelijk op. Wij komen op een 1-0 voorsprong. Binnen een paar minuten wordt het 1-1. Maar daar kwam gauw weer verandering in en komen weer op een 2-1 voorsprong. Dit is tevens ook de ruststand. In de rust even een korte bespreking en een lekkere beker ranja. Al gauw begon de 2e helft. Na een paar mooie aanvallen lopen we gauw uit naar een 6-1 voorsprong. Lycurgus weet nog iets terug te doen en scoort de 6-2. Direct daarna komt de 7-2. Ook nu weet Lycurgus nog wat terug te doen en scoort de 7-3. Hierna wordt er afgefloten voor het einde van de wedstrijd en worden er nog penalty’s geschoten.

De trainers hebben genoten van deze mooie wedstrijd en zien heel veel dingen terug waar op getraind wordt.