Gruno JO11 wint oefenwedstrijd

Op zaterdagmorgen 6 maart 2021 heeft JO11 weer een oefenwedstrijd gespeeld tegen de buren. Dit keer was het Lycurgus JO11-4. De afgelopen weken hebben de kinderen op zaterdag niet uit kunnen slapen. Er zijn alleen maar onderlinge toernooitjes gespeeld met Lycurgus JO11-2, 3, 4 en 5. Vandaag was het geen toernooitje maar een oefenwedstrijd.

De wedstrijd begon om 09.00 uur. Na wat kansen over en weer kwamen wij na 10 minuten spelen op een 1-0 voorsprong. Gruno ging steeds beter voetballen. Dat resulteerde na 20 minuten spelen in een 3-0 voorsprong. Lycurgus werd even wakker geschud. Ze kregen een hoekschop. Na slecht verdedigen van onze kant scoorde Lycurgus, 3-1. Dit was tevens de ruststand. Na overleg wat fout ging zeiden de kinderen zelf dat er nog veel meer overgespeeld kon worden. In de rust kregen de kinderen een beker ranja en al gauw begon de 2e helft. Na een paar flitsende aanvallen kwamen we op 4-1. Hierna werd er veel meer overgespeeld. Dit was aan de uitslag wel te merken. Er werd uitgelopen naar maar liefst 8-1. Na de wedstrijd werd er kort geëvalueerd. De kinderen kwamen er achter dat je door overspelen makkelijker door de verdediging van de tegenstander komt.