Gruno speelt gelijk tegen Stadspark

Gruno speelde vanmiddag een nuttige oefenwedstrijd. Tegenstander was 1e klasser Stadspark. In de eerste helft kwam de thuisploeg binnen 10 minuten op voorsprong. Door miscommunicatie in de verdediging van Gruno. In het verloop van de eerste helft kregen beide ploegen een aantal goede mogelijkheden maar gescoord werd er niet. Beide ploegen gingen rusten met 1-0. In de tweede helft bleef Gruno goed meedoen en kwam het via Nicky Smid op gelijke hoogte 1-1. Halverwege de tweede helft was het weer thuisploeg Stadspark dat weer op voorsprong kwam 2-1. Een kwartier voor tijd maakte Isaac Chioma de gelijkmaker door goed te reageren op een lange bal van achteruit. De 2-2 bleef tot het eind signaal van de scheidsrechter staan. Al met al was dit voor Gruno een nuttige oefenwedstrijd en kan het zich klaarstomen voor de uitwedstrijd in Blijham tegen ASVB.