Gruno zo3 komt slechte eerste helft niet te boven

GRUNO ZO3 KOMT SLECHTE EERSTE HELFT NIET TE BOVEN

GRUNO ZO 3 – HELPMAN 3 1-4

GRUNO 3 HEEFT MET DUIDELIJKE CIJFERS VERLOREN. OP EIGEN SPORTPARK GINGEN DE MANNEN MET 1-4 ONDERUIT TEGEN HELPMAN 3.

GRUNO SPEELDE EEN SLECHTE EERSTE HELFT. ER WERDEN WEINIG DUELS GEWONNEN, DE RUIMTES TUSSEN DE LINIES WAREN TE GROOT. OP EEN AANTAL KLEINE MOGELIJKHEDEN CREËREN ZE BIJNA GEEN KANSEN. DE GASTEN VOETBALDEN MAKKELIJKER EN KWAMEN DOOR PERSOONLIJKE FOUTEN VOOR RUST OP 0-3 VOORSPRONG. IN DE TWEEDE HELFT KWAM GRUNO BETER UIT DE KLEEDKAMER, HET WAS FELLER EN WIST DE TEGENSTANDER TERUG TE DRUKKEN. EN KREEG HET DIRECT NA DE RUST EEN STRAFSCHOP. DEZE WERD DOOR ANJO FEILLOOS BINNEN GESCHOTEN 1-3. HELPMAN KREEG IN HET VERLOOP VAN DE TWEEDE HELFT NOG EEN AANTAL GROTE MOGELIJKHEDEN MAAR BLEVEN ONBENUT. TOCH WAREN HET DE GASTEN MET HET SLOTAKKOORD EN DE EINDSTAND VAN 1-4 TEGEN DE TOUWEN SCHOOT. AL MET AL EEN ONNODIGE NEDERLAAG VOOR GRUNO 3.