Gruno zo4 met ruime cijfers langs OZW

Competitiewedstrijd:

Gruno 4 – OZW 3     8-2

Gruno begint scherp aan de wedstrijd en dit resulteert al vroeg in de wedstrijd tot een doelpunt via een combinatie tussen Nicky en Angelo wordt het 1-0 doelpuntmaker Angelo Weggers. Na een aanval op rechts wordt het in de 8ste minuut 2-0 door Ronald Guikema. Door verwarring wel of geen overtreding maakt OZW in de 13de minuut 2-1. In de 21ste minuut brengt John Huizinga van de middencirkel een voorzet op de spits deze neemt hem op de borst aan en schiet keihard op de paal.(oeoeoeiiiii) bijna 3-1. Hierna volgen meerdere kansen op rij maar missen allen het doel. Een paar minuten later een 1 op 1 kans maar gered door de keeper van OZW. In de 31ste minuut toch weer raak voor Gruno 3-1 doelpuntmaker Nicky Smid. En in de 33ste minuut maakt Mika Erends er 4-1 van via en leuke combinatie op links. Duit is tevens de ruststand.

Na rust pakt Gruno de wedstrijd weer goed op met goed aanvalsspel krijgen ze een vrije bal rond de 16 meter in 48ste minuut, John Huizinga meldt zich achter de bal en krult deze in de linker boven kruising onhoudbaar voor de keeper 5-1. in de 61ste minuut een voorzet van rechts die door Ronald Guikema op de paal wordt gekopt en nog door een verdediger tot corner wordt verwerkt. De corner die er op volgt wordt door Anjo Kruizinga binnen gekopt en brengt de stand daarmee op 6-1. Rond de 70ste minuut is er een ingooi voor Gruno die Mika verwerkt tot een voorzet op Angelo Weggers die hem vervolgens binnen volleyt 7-1. In de 77ste minuut kan OZW nog de 7-2 scoren na een goede combinatie. In de 83ste minuut Houd Eduard Kolthof de bal nog net binnen bij de achterlijn die hem vervolgens afschuift op Angelo Weggers en de eindstand bepaald op 8-2. Er volgt nog een kans voor Gruno op 9-2 maar deze wordt nog tegen gehouden door de keeper. Eindstand 8-2.