Gruno Zo4 naar winst tegen Groen Geel Zo4

Competitiewedstrijd:
Gruno 4 – Groen Geel 4 2-1

In de eerste 20 minuten wordt de opbouw van Gruno hevig verstoord door de gasten, door middel van goed druk te zetten op de bal. Helaas voor de Groen Gelers wisten de Gruno mannen er iedere keer weer onderuit te voetballen door de bal goed rond te spelen naar een vrije man. Martin Erends moest nog wel 2 maal flink aan de bak maar redde door klemvast te pakken op de doellijn. In de 22ste minuut volgt er toch een goede aanval over de linkerzijde en levert Ronald de Vrij een perfecte voorzet af op het hoofd van Ronald Guikema die deze vervolgens feilloos in de kruising kopt en de keeper van Groen Geel kansloos laat en de 1-0 laat noteren. Groen Geel is een beetje geschrokken van deze overrompeling en is hierdoor een stuk slechter gaan spelen. Er volgen nog een paar goede kansen voor Anjo en Mika maar deze raken geen doel. Naar 45 minuten mogen de heren van een welverdiende Kop thee genieten en rusten met een 1-0 voorsprong. 5 minuten naar rust scoort Groen Geel de gelijkmaker er is een scrimmage voor het doel van Gruno en er wordt van binnen de 16 op het doel geschoten 1-1. Er wordt vervolgens veelal verdedigt en tegengehouden door Gruno en ze komen er telkens mee weg, doordat Groen Geel ook niet altijd even scherp combineert. In de 80ste minuut Geeft Mika een geniale pass door het centrum van de verdediging van Groen Geel en Anjo Kruizinga kan van deze pass profiteren met een mooi schot langs de keeper en de 2-1 is gemaakt. Zo komt er toch nog een overwinning voor Gruno na een spannende pot voetbal.

Ingezonden door Chris Hoekstra