Gruno zon2 pakt zeer verdiend punt tegen Mamio 2

Gisteren moest Gruno 2 aantreden op eigen sportpark tegen Mamio 2. In de beginfase kreeg Gruno 2 een paar opgelegde kansen maar deze waren niet besteedt aan de ploeg. En dan krijg je de deksel op je neus. En dit was na een half uur spelen te zien. Want er stond een 0-3 tussenstand op het bord. Vlak voor rust kwam de thuisploeg op 1-3. Dit was ook de ruststand. In de 2e helft was het een open wedstrijd en al snel kwam Gruno 2 terug in de wedstrijd en wist de 2-3 te maken. Met nog een kwart wedstrijd bleef het spel op en neer gaan. Gruno 2 kreeg een aantal goede mogelijkheden voor de gelijkmaker maar ze waren te onnauwkeurig in de afronding. Hier wist Mamio 2 dankbaar gebruik van te maken en wisten het net te vinden 2-4. In de slotfase werd Gruno 2 sterker dan de tegenstander en kwam in deze fase op 3-4 en werd het zelfs door werklust in de laatste minuten ook nog 4-4. Een verdiend punt voor het 2e elftal van Gruno.