Maatregelen vanuit het bestuur covid19

Geachte leden vv Gruno
Zoals jullie weet is het allemaal nog onzeker ivm de COVID-19 in de voetbalwereld.
We proberen allemaal ons steentje bij te dragen om de kantine toch wat gangbaar te maken voor ons allen vanaf zondag 9 augustus zal er een aftekenlijst in de kantine liggen dit is belangrijk voor ons en de leden ben je besmet met COVID-19 dan weten we met wie jij die dag samen ben geweest in de kantine. Ook zal ik deze week wat stickers plakken op de grond ook zit er op de wc een sticker MAX 1 persoon hou je hier ook aan, tevens gaan we de looproutes aanduiden en opplakken met oog op 1,5 meter. Ben je verkouden of heb je milde klachten blijf dan ook thuis, Alleen met ze allen kunnen we ervoor zorgen dat de kantine open blijft. Blijf gezond!!

Extra toevoeging voor de leiders en trainers willen jullie spelers erop wijzen dat indien men op vakantie is geweest naar het buitenland of een gebied waar code oranje van toepassing was dan 2 weken thuis dient te blijven indien men een test heeft gedaan en deze negatief is bevonden dan ben je altijd welkom