Nicator 1 – Gruno 1

De busreis ging vandaag naar leeuwarden waar we moesten aantreden tegen Nicator. Een stugge tegenstander met fysiek geweld werd ons verteld, maar daar was in de wedstrijd niks van te zien. Gruno domineerde gedurende 93 minuten en kwam geen minuut in gevaar. En dat door het sterke optreden van de defensie van Gruno. De 1e helft verliep qua voetbal wat moeizaam maar dan moeten de duels gewonnen worden en dat gebeurde! Gruno kwam op een 0-1 voorsprong via een prachtige aanval Robert Richard en Habi als eindstation 1x raken en een prachtige goal! Kort daarna viel ook de 0-2 wederom was het Richard die er rechts doorheen ging zijn mislukte schot werd goed opgepakt door Robert en die jaagde de 0-2 tegen de touwen. Op dat moment zeer verdiend! Toch kwam Nicator 1x voor de keeper de eerste helft en via de kluts scoorde ze de aansluitingstreffer. Ruststand 1-2

2e helft

Gruno kwam goed uit de pauze kans op kans werden er gecreerd maar de ballen wouden er maar niet in. Tot dat johannes kroon een geweldige crossbal precies op maat op Robert verzorgde en die op zijn beurt de bal in de verre hoek schoot 1-3 en wedstrijd gespeeld. In de laatste minuut maakte mitchell aan alle onzekerheid een einde en nog de 1-4. Een geweldige wedstrijd van Gruno en een dikke pluim voor de achterroede die vandaag sterk stond te spelen!

Man of the match : Johannes Kroon

Volgende week speelt Gruno thuis tegen Trynwalden om 14:00