Peter Slijfer nieuwe hoofdtrainer VV Gruno

Groningen- vv Gruno heeft in Peter Slijfer de nieuwe hoofdtrainer gevonden voor het volgend seizoen 2022/2023. Hij is de opvolger van Fouad Faraouni die na dit seizoen afscheid neemt van de West End bewoners.

 

Slijfer tekent eerst voor een seizoen. Oud 1e elftal speler Daniel de Wal blijft ook volgend seizoen de assistent. Slijfer is geen onbekende voor zijn assistent. De Wal heeft onder de nieuwe hoofdtrainer zelf nog gespeeld.

 

Meer dan 25 jaar coach

 

Met Peter Slijfer kiest het bestuur voor een ervaren trainer, die inmiddels meer dan 25 jaar lang coach is in het amateurvoetbal. Met Slijfer haalt Gruno ook een oude bekende terug op het oude nest.Hij wist promoties af te dwingen met VV Oosterparkers (2000 en 2007), Gruno (2011) en Actief (2019) en stond verder aan het roer bij clubs als VV Groningen, Wildervank, Groninger Boys en Mamio. Vanaf 2019 tot op heden is hij trainer van Actief in Eelde, dat uitkomt in de 3e klasse B Noord.