Gruno 4 wint bij Groen Geel 4

Competitiewedstrijd:

Groen Geel 4 – Gruno 4     1-2

 

In de 8ste minuut geeft Groen Geel een corner weg. Deze wordt genomen en komt op het hoofd van Ricardo Hoogeboom en deze kopt feilloos in en de voorsprong is daar voor Gruno 0-1. Verder is het een gelijk opgaande wedstrijd met meer schoten op het doel van Gruno maar het gevaar van Groen Geel blijft en Gruno moet alert blijven. Hier en daar een regenbui en of een hagelbui doet de wedstrijd niet naar een beter niveau te brengen. In de 34ste minuut een fout in de verdediging van Groen Geel, waardoor John Jullens de bal controleert en met een snelle dribbel de bal perfect klaar legt op de Gruno spits Anjo Kruizinga die hem feilloos afmaakt 0-2. Vlak naar rust een grote kans voor Anjo maar tegen gehouden, maar kort daarop een 1 op 1 kans van Groen Geel maar gestopt door Micheal Mast. In de 77ste minuut een bal op de paal door invaller Ronald Guikema dit was de kans op 0-3. Elf minuten later maakt Groen Geel er 1-2 van door een fout van Gruno af te straffen. Dit is tevens de eindstand.