Spelers gezocht voor zaterdag 1

Beste leden,

Zoals eenieder weet moesten we noodgedwongen stoppen met het 1e elftal van onze vereniging. Nu zijn we druk bezig om een doorstart te maken op de zaterdag. Voor onze nieuw te vormen 1e selectie op de zaterdag, zijn we op zoek naar ambitieuze spelers voor het seizoen 2022-2023. VV Gruno beschikt over uitstekende faciliteiten en begeleiding om je als speler en team verder te ontwikkelen.

Hou je van gezelligheid en wil je toch prestatie gericht voetballen. Heb je interesse? Neem dan contact op via grunozaterdagselectie@vvgruno.nl

Ook zijn we opzoek naar spelers die de opengevallen plekken in de overige teams willen opvullen. Deze kunnen zich ook altijd aanmelden.

 

Voor overige vragen kunt ook contact opnemen via

grunozaterdagselectie@vvgruno.nl