Valse start Gruno zo4

Competitiewedstrijd:
Gruno 4 – Farmsum 2 1-2

Vanaf de aftrap is er direct een kans voor Farmsum er wordt van de linkerkant een voorzet gegeven en de bal wordt door de spits op het doel gekopt en de keeper van Gruno tikt de bal over de lat van het doel. Kort hierna volgt een afstandsschot van Farmsum die net naast gaat. In de 18 minuut volgt de eerste kans van Gruno voorzet van Pieter Veenstra op Anjo Kruizinga die net gemist wordt door de spits. Hierna pakt Gruno langzaam het overwicht in de wedstrijd dat lijdt tot een paar kansen. In de 35ste minuut krijgt Ronald Guikema de gele kaart en staat Gruno tot aan de rust met 10 man op het veld. Farmsum krijgt nog een kans via een afstandsschot vanaf de 16 maar deze beland naast het doel. De ruststand is hierdoor 0-0 gebleven ondanks het mannetje minder.
In de rust is er gewisseld door Gruno Koen Suis is eruit gegaan en Jesse Drenth is erin gekomen. We beginnen de tweede helft met beide elftallen weer 11 tegen 11. In de 50ste minuut schiet Mika met een afstandsschot net over de kruising van het doel van Farmsum. Een minuut later volgt er een grotere kans van Gruno maar deze wordt gered door de keeper. Gruno legt nu druk op het doel van Farmsum , maar in de 63ste minuut maakt Farmsum de 0-1 door een fout van de Gruno doelman. Een paar minuten later krijgt Gruno een penalty en krijgt de speler van Farmsum de gele kaart en moet deze 10 minuten het veld verlaten. In de 68ste minuut schiet Anjo Kruizinga de penalty raak en is het 1-1. Er volgt even later een kans voor Ronald Guikema maar deze wordt gestopt door de keeper. In de 82ste minuut schiet een speler van Farmsum op de lat en gaat de bal over het doel, maar in 89ste minuut is het toch weer raak voor Farmsum 1-2. dit is tevens de eindstand van deze spande eerste competitie wedstrijd.

 

Verslag ingestuurd door Chris Hoekstra