Wij zijn opzoek naar nieuwe leden

GRONINGEN – Gruno is op zoek naar nieuwe leden. Zowel bij de jeugd als de senioren.

De volksclub met ongeveer 225 leden mocht vorig jaar 100 kaarsjes uitblazen. Bij de jeugd wil Gruno opnieuw gaan groeien, dit omdat er op moment van schrijven nog maar twee jeugdelftallen actief zijn. Bij de senioren is er de afgelopen jaren wel flink aan de weg getimmerd want op de zaterdag zijn maar liefst vier elftallen actief en op de zondag vier.

Tevens heeft Gruno een heren- en een damesteam in de 7 tegen 7 competitie actief. Maar Gruno is nog steeds op zoek naar nieuwe leden om zich aan te sluiten bij deze geweldige volksclub. Dus jeugdspelers en seniorenspelers die ook bij deze vereniging willen komen voetballen kunnen contact opnemen met het bestuur via bestuur@vvgruno.nl.